12.-13.5.2018 - 2. liga kadetek, 1. turnaj na Mlatevni

O víkendu proběhl na Mlatevni první turnaj 2. ligy kadetek. Sjelo se celkem osm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Ty hrály každý s každým a následně o umístění. Náš tým doplněný o zkušené žákyně svou skupinu s přehledem vyhrává, když postupně poráží Sabat, Spectrum B a v tie-breaku i Blansko.
V neděli nás tedy čeká zápas o finále proti Joudrs B. Na prkno vytahujeme, již zkušenou, Báru Bachanovic. Skóre se vyvíjí v náš prospěch, ikdyž se nám nedaří soupeři výrazněji odskočit. Ten v poslední směně zapne a po našich chybách skóre otáčí ve svůj prospěch. Jdeme tedy do dohrávky a věříme si. Ale hned první dvě pálkařky jsou aut. Na dva auty se nám ještě daří obsadit první a druhou, ale catcher soupeře nyní za sebe nepustí žádný balon. A bohužel po chvíli snahy nepřichází ani odpal. Utkání tak nešťastně prohráváme o jeden bod. Boj o třetí místo svádíme opět se Sabatem. Tentokrát jde vše hladce, Bára soupeřkám na pálce nic nedovolí a my hned v úvodní směně předvádíme zaplněné tribuně pálkařskou přesilu v podobě šesti doběhů - víc jedna směna dle pravidel nedovoluje. V dobrém útoku pokračujeme i nadále a skóre se zastavuje na číslech 12:00 v náš prospěch. Vyhráváme rozdílem po páté směně! Krásné třetí místo, ikdyž jsme měli určitě na víc. Uvidíme příště.....
Děkujeme všem, co se starali o zdárný průběh - od rozhodčích, přes přípraváře hřišť, bufetářky, nákupčíky, až po posledního fanouška! Díky!

Mejla a Helča

Videoreportáž TV Slovácko

Fotografie - 2. liga kadetek, 1. turnaj - Mlatevňa Kunovice

Kompletní výsledky.

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
www.softball.cz www.nadacedks.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie