15.4.2018 - Havlíčkův Brod, přípravné zápasy

Do Havl. Brodu jsme se vydali zjistit jak jsme na tom ve srovnání s extraligovými celky.

Tři zápasy, které nás měly čekat nám měli ukázat jak jsme se zlepšili/nezlepšili přes zimní přestávku.

První zápas jsme sice odehrály s Havl. Brod B, se kterými se budeme setkávat v 2.lize, ale i tak to byl pro nás cenný zápas. Na kopci začal Mates Zelík a dohazoval Šíma Joura. Zasloužená výhra 8:4. Také jsme zkoušeli kluky na různých postech, které budou hrávat jako alternativu k hlavním postům.

Hlavní a nejdůležitější zápas (jak se později ukázalo) byl zápas s Havl. Brod A. Oba nadhazovači ukazovali svou extra třídu (za nás Ondra Nemrava). Když už jsme se do pole dostali, tak jsme se neposunuli na domácí metu. Totéž jsme však nepovolali ani soupeři, když už odpálili, tak i těžké míče naše pole zahrálo na jistotu. Proto po uplynutí času 1 hodiny (5 směnám) nastoupil na řadu tiebrake. Hned v prvním jsme odskočili o 2 body, ale srovnat se podařilo i Hrochům. Rozhodnutí se tak odkládalo a až k téměř ke konci druhé hodiny hrací rozhodli hráči Hrochů a dotlačili vítězný bod ve čtvrté dohrávce. Hezký zápas, který jsme odehráli ukázal, že na tom nejsme tak špatně :-)

Díky prohře jsme hráli zápas o třetí místo s extraligovým Mostem, kterému jsme na pálce nic nepovolili a tak na poslední směnu za stavu 7:0 šel házet i náš junior Mates Hráček, i přes dva doběhy jsme si ukázali, že letos máme na čem stavět.

Nakonec jsme byli rádi, že jsme s Havl. Brodem prohráli a nehráli finále se Spectrumem, které s Havl. Brodem prohrálo, protože bychom dorazili určitě po půlnoci. I tak jsme dorazili mezi 22 hod - 23 hod.

Kluci díky

Sestava: Mates Zelinka, Matěj Hráček, Filip Vícha, David Jelínek, Kuba Beránek, Aleš Přibyl, Šíma Joura, Floriš Pavelka, Vojta Kalný, David Jelínek, Ondra Nemrava,

Trenéři:

Víchovci

Díky, řidičům a fanouškům - kterých bylo hodně .-)


Moravská liga - Břeclav 25.3.2018

První turnaj roku 2018 jsme odehráli v Břeclavi. Kluci chtěli, bojovali a hlavně po 6 měsících opět hráli...dlouhé čekání na zápasy skončilo a teď už to začne. Navíc jdeme po velikonocích trénovat ven a to je opět jiný softball - už se těšíme.

Soupeřem byla Břeclav a Brno. U Brna je opět zřetelný pokrok, který kluci udělali a i letos budou pro naše žáky v Moravské lize největšími soupeři.

Víme na čem pracovat a co zlepšovat, ale jinak spokojenost. Myslíme, že i početná enkláva rodičů, kteří vyrazili podpořit naše kluky, byla spokojena.

Trenéři spokojeni jsou!

Kluci hezký začátek sezóny!

Výsledky:

Snails x Břeclav - 8:0

Brno x Snails - 7:7

Sestava: Maty Hráček, Mates Zelík, Čiko Jančík, Kuba Beránek, Alda Přibyl, Jířa Halámek, Luky Bachan, Floriš Pavelka, Jelen Jelínek, Vojta Kalný, Ondra Nemrava, Jerry Joura.

Trenéři: Skalp, Ája, Zuzka

MUŽI

ŽENY

3. ČESKÁ SOFTBALLOVÁ LIGA MUŽŮ
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
EXTRALIGA ŽEN
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
-
POHÁR ČSA ŽEN
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
-
3. ČSL ŽEN (ŽENY B)
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

T-BALL U10

JUNIORKY U22

TEEBALLOVÁ EXTRALIGA
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
-
MORAVSKÁ LIGA TEEBALLU
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
EXTRALIGA JUNIOREK
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

KADETI U16

KADETKY U16

2. LIGA KADETŮ
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
-
MORAVSKÁ LIGA KADETŮ
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
2. LIGA KADETEK
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
-
MORAVSKÁ LIGA KADETEK
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

ŽÁCI U13

ŽÁKYNĚ U13

EXTRALIGA ŽÁKŮ
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
-
MORAVSKÁ LIGA ŽÁKŮ
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
2. LIGA ŽÁKYŇ
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

ŠKOLSKÁ LIGA T-BALL

ŠKOLSKÁ LIGA B-BALL

SLOVÁCKÁ ŠKOLNÍ LIGA V TEEBALLU
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
SLOVÁCKÁ ŠKOLNÍ LIGA V BEEBALLU
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
www.softball.cz www.nadacedks.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie