12.-13.5.2018 - 3. ČSLŽ - Arrows Ostrava

Některé vyráží na svůj první letošní turnaj, některé už mají premiéru za sebou. Každopádně pro tým Ženy B se jedná o první společný zájezd v roce 2018 v rámci 3. ČSLŽ. Směr – Ostrava.

Ráno klasika odjezd od Tesca, klasika se zpožděním. V klasice pokračujeme i na hřišti. Náš první letošní zápas hrajeme s Arrows Ostrava a opět klasicky prohráváme. Když se na tento zápas dívám z pohledu rozehrání, musím konstatovat, že to nebylo vůbec špatné. K dalšímu sobotnímu zápasu nastupujeme proti Cats Brno. Naše počáteční převaha z první směny s každou další směnou pomalu upadává. Přisuzuji tento stav těžkým bouřkovým mrakům, které se pomalu snáší nad Ostravou. Naštěstí stíháme dohrát těsně před první dešťovou kapkou a tím těsně uhájit naše vítězství. A ze sobotního představení v roli hráček je to dle rozpisu turnaje pro nás vše. Bilance 1:1 je potěšující a může začít zážitková část tohoto zájezdu.

Odjezd na jídlo, ubytko, sprcha a vyrážíme vstříc ostravským dobrodružstvím. Těžko celý večer popsat, tak jen zásadní body:

1. Bradka a její comeback.

2. Babu a její narozeniny.

3. Stále je co závidět.

4. Makej na ty nohy, jinak ti roztrhám letáky.

Společný, dlouhý, týmový večer nás nastartoval ke skvělému nedělnímu výkonu. V prvním zápase porážíme Blansko. Hned nastupujeme proti Pasos Pardubice, které přehrajeme rozdílem po 3. směně. A tím se pomyslný kruh pomalu uzavírá, neboť nás čeká finále a opět s Arrows. No a klasiky není nikdy dost, takže klasicky prohráváme. V softballovém turnaji. Ovšem v sobotním večeru jsme vyhrály na plné čáře. Troufám si říct, že jsme porazily i Ostravu. Vnímáte to stejně?

Úřednica


ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
www.softball.cz www.nadacedks.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie