VIDEOGALERIE

videa od roku 2014 najdete na www.youtube.com


FOTOGALERIE

Akce Naši zástupci Datum
Šneci v lese SRPŠ 28.-30.10.2018
Euroliga žen - finále v Trnavě Ženy 7.10.2018
Finálový turnaj žáků - Havlíčkův Brod Žáci 28.-30.9.2018
Moravská T-ballová liga - Sever Brno T-Ball 29.9.2018
Finálový turnaj žákyň - Joudrs Praha Žákyně 28.-30.9.2018
Coachball M-ČR, Kostelec nad Orlicí Coachball 22.-23.9.2018
Finálový turnaj kadetek - Kunovice Kadetky 21.-23.9.2018
2. liga žáků 5. turnaj mezidivizní - Sezimovo Ústí Žáci 15.-16.9.2018
2. liga žákyň 5. turnaj mezidivizní - Kunovice Žákyně 15.-16.9.2018
2. liga juniorů - Pardubice Junioři 1.-2.9.2018
2. liga juniorek, 5. turnaj - Choceň Juniorky 8.-9.9.2018
2. liga kadetek, mezidivizní turnaj - Chomutov Kadetky 1.-2.9.2018
3. ČSL žen - Pardubice Ženy B 23.-24.6.2018
2. liga kadetek, 4. turnaj - Joudrs Praha Kadetky 23.-24.6.2018
Extraliga kadetů - Mlatevňa Kunovice Kadeti 16.-17.6.2018
2. liga žákyň 4. turnaj - Dvůr Králové nad Labem Žákyně 16.-17.6.2018
Finále Školské ligy - TBall Školy-TBall 12.6.2018
2. liga kadetek, 3. turnaj - Kotlářka a Spectrum Praha Kadetky 9.-10.6.2018
2. liga žáků 3. turnaj - Havlíčkův Brod Žáci 9.-10.6.2018
Coachball, 3. turnaj - Sever Brno, Starý Lískovec Coachball 9.6.2018
Extraliga kadetů - Spectrum Praha Kadeti 2.-3.6.2018
2. liga žákyň 3. turnaj - Mlatevňa Kunovice Žákyně 2.-3.6.2018
2. liga žáků 2. turnaj - Mlatevňa Kunovice Žáci 26.-27.5.2018
2. liga kadetek, 2. turnaj - SaBaT Praha Kadetky 26.-27.5.2018
2. liga žákyň 2. turnaj - Kostelec nad Orlicí Žákyně 19.-20.5.2018
2. liga juniorek, 3. turnaj - Radotín Juniorky 19.-20.5.2018
2. liga kadetek, 1. turnaj - Mlatevňa Kunovice Kadetky 12.-13.5.2018
Memoriál Mike Stapleton - Joudrs Cup žáků Žáci 11.-12.5.2018
Moravská liga kadetů - Frýdek Místek Kadeti 8.5.2018
Moravská liga žáků - Mlatevňa Žáci 8.5.2018
2. liga juniorek, 2. turnaj - Mlatevňa Kunovice Juniorky 5.-6.5.2018
Sportovec Města Kunovice SRPŠ 4.5.2018
Moravská T-ballová liga U10, 3. turnaj - Sever Brno T-Ball 1.5.2018
2. liga žáků 1. turnaj - Břeclav Žáci 28.-29.4.2018
2. liga žákyň 1. turnaj - SaBaT Praha Žákyně 28.-29.4.2018
Moravská liga kadetek 1. turnaj - Sever Brno Kadetky 22.4.2018
Coachball, 1. turnaj, Kostelec nad Orlcí Coachball 21.4.2018
2. liga juniorek, 1. turnaj - Hluboká nad Vltavou, Ledenice Juniorky 14.-15.4.2018
Moravská liga žákyň 1. turnaj - Mlatevňa Žákyně 14.4.2018
Perníková chaloupka Pardubice, přípravný turnaj Muži 7.-8.4.2018
Moravská T-ballová liga U10, 2. turnaj - Sportovní hala v Kunovicích T-Ball 25.2.2018
Moravská T-ballová liga U10, 1. turnaj - Charvátská Nová Ves, Břeclav T-Ball 21.1.2018
Kunovský biatlon - 1. ročník v Areálu Jízdy králů v Kunovicích SRPŠ 21.1.2018
Společenský večer Snails SRPŠ 16.12.2017
Šneci v lese 2017 RS Dopravák, Smraďavka SRPŠ 26.-28.10.2017
Drakiáda na Mlatevni SRPŠ 16.10.2017
Extraliga žen - zápas o 3. místo na Eagles Ženy A 7.10.2017
Finálový turnaj kadetů U16 v Havlíčkově Brodě Kadeti 7.-8.10.2017
Finálový turnaj coachballu U11 v Chomutově Coachball 4.-8.10.2017
Finálový turnaj žáků U13 na Mlatevni Žáci 29.9.-1.10.2017
Beeball day na Mlatevni B-Ball 28.9.2017
2. liga kadetů - mezidivizní turnaj v Chomutově Kadeti 23.-24.9.2017
2. liga kadetek - mezidivizní turnaj Kostelec Kadetky 16.-17.9.2017
2. liga juniorek - 5. turnaj Radotín Juniorky 9.-10.9.2017
Extraliga žáků, 5. kolo Mlatevňa Žáci 9.-10.9.2017
2. liga žákyň - 5. turnaj Merklín Žákyně 9.-10.9.2017
trénink přípravky B-Ball 4.9.2017
Moravská liga dívek, 3. kolo - Mlatevňa Kadetky 26.8.2017
Extraliga žen - SaBaT Praha Ženy A 12.8.2017
Pohár ČSA žen - 2. turnaj Ženy A 5.-6.8.2017
Turnaj žákyň v Itálii - EMRYT 2017 Žákyně 8.-12.8.2017
3. ČSL žen - turnaj na Mlatevni Ženy B 24.-25.7.2017
2. liga kadetek - 4. turnaj SaBaT Praha Kadetky 24.-25.7.2017
Moravská liga tball, 4. kolo - Brno T-Ball 11.6.2017
Extraliga žen - Ledenice na Mlatevni Ženy 11.6.2017
Extraliga žen - Tempo Praha na Mlatevni Ženy 10.6.2017
Slavnostní otevření Mlatevni a oslava 30 let - foto dětská část SRPŠ 9.6.2017
Slavnostní otevření Mlatevni a oslava 30 let SRPŠ 9.6.2017
Extraliga žáků, 3. kolo Joudrs Praha Žáci 10.-11.6.2017
2. liga kadetek - 3. turnaj Kunovice Kadetky 10.-11.6.2017
Extraliga žen - záps s repre juniorek Ženy 8.6.2017
2. liga kadetů - 3. turnaj v Ledenicích Kadeti 3.-4.6.2017
2. liga žákyň - 3. turnaj Joudrs Praha Žákyně 3.-4.6.2017
Little league - národní kvalifikace Major a Junior, Kostelec nad Orlicí Žákyně+Kadetky 27.-28.5.2017
Joudrs International Cup U13 a U16 Žáci+kadeti 26.-27.5.2017
2. liga juniorek - 3. turnaj v Kostelci nad Orlicí Juniorky 20.-21.5.2017
2. liga žákyň - 2. turnaj Hluboká nad Vltavou Žákyně 20.-21.5.2017
CoachBall - 3. turnaj v Kostelci nad Orlicí Žáci+T-Ball 20.5.2017
Den Kunovic - zastoupení Snails SRPČ 20.5.2017
TBALL - 2. turnaj v Pardubicích T-Ball 13.5.2017
2. liga kadetek - 2. turnaj Blansko kadetky 13.-14.5.2017
Moravská liga žáků, 3. kolo - Brno Žáci 8.5.2017
Moravská liga tball, 3. kolo - Blansko T-Ball 7.5.2017
CoachBall - 2. turnaj v Pardubicích Žáci+T-Ball 6.5.2017
Moravská liga kadetů - 4. turnaj v Brně Kadeti 1.5.2017
2. liga kadetek - 1. turnaj Storms Řepy Kadetky 29.-.30.4.2017
Extraliga žáků, 1. kolo Havlíčkův Brod Žáci 29.-.30.4.2017
2. liga kadetů - 1. turnaj na Joudrs Kadeti 22.-23.4.2017
Žáci - přípravný turnaj v Havlíčkově Brodě Žáci 9.4.2017
CoachBall - 1. turnaj v Břeclavi Žáci+T-Ball 8.4.2017
Moravská liga kadetů - 3. turnaj v Břeclavi Kadeti 2.4.2017
Moravská liga žáků, 2. kolo - Otrokovice Žáci 1.4.2017
Little league, 4. kolo - Ostrava Žákyně+Kadetky 25.3.2017
Moravská liga tball, 2. kolo - Kunovice T-Ball 5.3.2017
Moravská liga kadetů - 2. turnaj v Otrokovicích Kadeti 4.3.2017
Moravská liga žáků, 1. kolo - Břeclav Žáci 25.2.2017
Little league, 2. kolo - Hrotovice Žákyně+Kadetky 21.1.2017
Moravská liga tball, 1. kolo - Břeclav T-Ball 8.1.2017
Společenský večer Snails SRPŠ 17.12.2016
Little league, 1. kolo - Ostrava Žákyně+Kadetky 10.12.2016
Moravská liga kadetek - 1. turnaj Kadetky 3.12.2016
Šneci v lese 2016 REVIKA Vizovice SRPŠ 26.-28.10.2016
Burčákový turnaj 2016 v Hluku SRPŠ 21.-22.10.2016
Extraliga TBall, finálový turnaj, Chomutov T-Ball 9.-10.9.2016
Extraliga žáků, finálový turnaj, Joudrs Praha Žáci 30.9.-2.10.2016
Bee Ball Day v areálu Jízdy Králů v Kunovicích B-Ball 28.9.2016
Moravská liga kadetů, finálový turnaj v Otrokovicích Kadeti 25.9.2016
3. ČSL žen, finálový turnaj, Kladno Ženy B 24.-25.9.2016
FinalFour juniorek, Dvůr Králové nad Labem Juniorky 18.9.2016
2. liga kadetů, 5. turnaj, Tempo Kadeti 17.-18.9.2016
2. liga žákyň, 5. turnaj, Chomutov Žákyně 17.-18.9.2016
Extraliga T-Ball, 6. turnaj v Kostelci nad Orlicí T-Ball 17.9.2016
3. ČSLM, 2. turnaj v Břeclavi Muži 10.-11.9.2016
Extraliga žáků, 5. turnaj, Spectrum Praha Žáci 10.-11.9.2016
2. liga kadetek, 5. turnaj, SaBaT Praha Kadetky 10.-11.9.2016
Extraliga žen na Mlatevni - SaBaT a Joudrs Ženy 3.-4.9.2016
3. liga žen, 4. turnaj, Ledenice Ženy B 3.-4.9.2016
Moravská liga dívek, 3. turnaj, Brno Kadetky+Žákyně 4.9.2016
Soustředění tballu T-Ball 28.-29.8.2016
Soustředění žákyň a kadetek Žákyně+kadetky 12.-14.8.2016
Little league - kvalifikace EuroAfrica, Kutno, Polsko Žákyně 24.-26.7.2016
2. liga kadetek, 4. turnaj, Joudrs Praha Kadetky 25.-26.6.2016
Extraliga juniorek na Mlatevni - Joudrs Praha Juniorky 21.6.2016
Extraliga žen na Mlatevni - Ledenice Ženy 18.6.2016
3. liga žen, 3. turnaj, Ostrava Ženy B 18.-19.6.2016
Moravská liga žáků - 4. turnaj v Otrokovicích Žáci 19.6.2016
2. liga kadetů, 4. turnaj, Sedlčany Kadeti 18.-19.6.2016
Extraliga T-Ball, 5. turnaj v Praze - Eagles T-Ball 18.6.2016
2. liga žákyň, 4. turnaj, Havlíčkův Brod Žákyně 11.-12.6.2016
Extraliga žáků, 4. turnaj, Kunovice Žáci 11.-12.6.2016
2. liga kadetek,3. turnaj, Hluboká nad Vltavou Kadetky 4.-5.6.2016
Extraliga žen na Mlatevni - Juniorky ČR Ženy 1.6.2016
Den dětí na Mlatevni SRPŠ 1.6.2016
Moravská liga žáků - 3. turnaj v Kunovicích Žáci 29.5.2016
Little league - národní kvalifikace, Kostelec nad Orlicí Žákyně 28.-29.5.2016
Extraliga T-Ball, 4. turnaj v Kunovicích T-Ball 28.5.2016
BBalový turnaj v Brně B-Ball 21.5.2016
3. liga žen, 2. turnaj, Blansko Ženy B 14.-15.5.2016
Moravská liga TBallu - 4. turnaj v Břeclavi T-Ball 15.5.2016
2. liga kadetek, 2. turnaj, Kunovice a Brno Kadetky 14.-15.5.2016
2. liga kadetů, 2. turnaj, Spectrum Praha Kadeti 14.-15.5.2016
II. International Joudrs Cup - kadeti Kadeti 6.-.7.5.2016
II. International Joudrs Cup - žáci Žáci 6.-.7.5.2016
Extraliga T-Ball, 3. turnaj v Mostě T-Ball 7.5.2016
2. liga žákyň, 2. turnaj, Dvůr Králové nad Labem Žákyně 30.4.-1.5.2016
Extraliga žáků, 2. turnaj, Havlíčkův Brod Žáci 30.4.-1.5.2016
2. liga kadetek, 1. turnaj, Radotín a Řepy Kadetky 23.-24.4.2016
3. liga žen, 1. turnaj, Arrows Ostrava Ženy B 23.-24.4.2016
Extraliga žen na Mlatevni - Eagles Praha Ženy A 23.4.2016
Moravská liga žáků - 2. turnaj v Otrokovicích Žáci 24.4.2016
2. liga kadetů, 1. turnaj, Lednice Kadeti 23.-24.4.2016
Extraliga T-Ball, 2. turnaj v areálu Joudrs Praha T-Ball 23.4.2016
3. ČSLM, 1. turnaj v Havlíčkově Brodě Muži 16.-17.4.2016
Moravská liga TBallu - 3. turnaj v Blansku T-Ball 17.4.2016
Extraliga žáků, 1. turnaj, Most Žáci 16.-17.4.2016
2. liga žákyň, 1. turnaj, Hluboká nad Vltavou Žákyně 16.-17.4.2016
Přípravný turnaj žáků v Havlíčkově Brodě Žáci 10.4.2016
Extraliga T-Ball, 1. turnaj v Ledenicích T-Ball 9.4.2016
Sportovec okresu Uh. Hradiště 2015 SRPŠ 7.4.2016
Tisková konference SRPŠ 6.4.2016
Little league - 3. turnaj v Ostravě Žákyně 26.3.2016
Moravská liga kadetek - 2. turnaj v Kunovicích Kadetky+Žákyně 13.3.2016
Little league - 2. turnaj ve Veselí nad Moravou Žákyně 27.-28.2.2016
Moravská liga žáků - 1. turnaj v Břeclavi Žáci 21.2.2016
Moravská liga kadetek - 1. turnaj v Ostravě Kadetky 14.2.2016
Moravská liga kadetů - 2. turnaj v Lednici Kadeti 14.2.2016
Moravská liga TBallu - 2. turnaj v Kunovicích T-Ball 7.2.2016
Snails Cup v Hluku - turnaj žen Ženy 30.-31.1.2016
Little league - 1. turnaj v Trutnově Žákyně 30.-31.1.2016
Otrokovický slajd - turnaj mužů Muži 23.1.2016
Moravská liga TBallu - 1. turnaj v Břeclavi T-Ball 10.1.2016
Moravská liga kadetů 2016 - 1. turnaj - předvánoční v Břeclavi Kadeti 19.12.2015
Šneci v saku - 2.- Společenský večer, fotky od Standy SRPŠ 19.12.2015
Šneci v saku - 2.- Společenský večer, fotky od Kamila SRPŠ 19.12.2015
Šneci v lese - Vizovice SRPŠ 28.-30.10.2015
Burčákový turnaj SRPŠ 17.-18.10.2015
Bruslení místo tréninku bball a dívky 12.10.2015
Finálový turnaj žáků, Havlíčkův Brod žáci 9.-11.10.2015
Extraliga žen - vítězná série o 3. místo se Storms Řepy Ženy 3.-4.10.2015
Finálový turnaj v t-ballu, Praha-Joudrs T-Ball 3.-4.10.2015
Moravská liga dívek - 3. kolo v Brně kadetky 3.10.2015
Beeballday na Mlatevni veřejnost 28.9.2015
2. liga kadetek - 5. kolo v Ostravě Kadetky 26.-27.9.2015
2. teeballová liga - 6 turnaj v Pardubicích T-Ball 26.7.2015
Extraliga žáků - 5. kolo (Most) Žáci 19.-20.9.2015
Finálový turnaj juniorek na Mlatevni Juniorky 20.9.2015
Finálový turnaj žákyň - SaBaT Žákyně 19.9.2015
2. teeballová liga - 5 turnaj v Praze, hřiště Joudrs Praha T-Ball 12.9.2015
2. liga žákyň - 5. kolo na Mlatevni Žákyně 5.-6.9.2015
Soustředění t-ballu, žáků a kadetů tball,žáci,kadeti 21.-23.8.2015
Extraliga juniorek - 4. kolo (Arrows Ostrava) Juniorky 22.-23.8.2015
Soustředění žákyň a kadetek Žákyně+kadetky 14.-16.8.2015
MS Juniorek - Oklahoma City (USA) Juniorky 9.-16.8.2015
Tréninkové kempy na Mlatevni mládež 5. a 12.8.2015
Pohár ČSA v Ostravě Ženy 1.-2.8.2015
Nadhazovací a kečrovský kemp Žákyně 28.-29.8.2015
Moravská liga T-Ballu, 4. turnaj v Břeclavi TBall 28.6.2015
Pražský baseballový a softballový týden Ženy a Juniorky 23.-27.6.2015
Zápas rodičů SRPŠ 26.6.2015
Minicyklovýlet TBall 24.6.2015
Moravská liga žáků, 4. turnaj - Otrokovice Žáci 20.6.2015
2. liga kadetek - 3. kolo na hřišti Joudrs Praha Kadetky 20.-21.6.2015
2. teeballová liga - 4 turnaj v Praze, hřiště Storms Řepy T-Ball 20.6.2015
Otevření Jízdy králů v Kunovicích SRPŠ 17.6.2015
2. liga mužů v Chomutově a Plzni Muži 13.-14.6.2015
Extraliga juniorek - 3. kolo na Krči Juniorky 13.-14.6.2015
Extraliga žáků - 3. kolo na Mlatevni Žáci 13.-14.6.2015
2. liga žákyň - 4. kolo v areálu Joudrs Praha Žákyně 13.-14.6.2015
Extraliga žen na Mlatevni proti Joudrs Praha Ženy 7.6.2015
3. liga kadetů v Sedlčanech Kadeti 6.-7.6.2015
Ženy na reprezentačním turnaji v Itálii Ženy 30.5.-1.6.2015
2. liga mužů na Mlatevni (Ledenice B a PV Praha) Muži 30.-31.5.2015
2. liga kadetek - 2. kolo na hřišti Arrows Ostrava Kadetky 30.-31.5.2015
2. teeballová liga - 3 turnaj v Hluboké nad Vltavou T-Ball 30.5.2015
Extraliga žáků - 2. kolo v Kostelci nad Orlicí Žáci 23.-24.5.2015
2. liga žákyň - 3. kolo v Hluboké nad Vltavou Žákyně 23.-24.5.2015
2. liga mužů na Mlatevni (Most) Muži 17.5.2015
3. liga kadetů v Pardubicích Kadeti 16.-17.5.2015
Extraliga juniorek - 2. kolo v Kostelci nad Orlicí Juniorky 16.-17.5.2015
Moravská liga T-Ballu, 3. turnaj v Blansku T-ball 17.5.2015
Turnaj beeballu na Mlatevni B-ball 16.5.2015
Zápas rodičů SRPŠ 15.5.2015
Extraliga žáků - 1. kolo v Havl. Brodě Žáci 9.-10.5.2015
2. liga žákyň - 2. kolo na hřišti Storms Řepy Praha Žákyně 9.-10.5.2015
Extraliga žen - prodloužený víkend na Mlatevni okem Standy Horáka Ženy 8.-10.5.2015
Moravská liga žáků, 3. turnaj - Otrokovice Žáci 3.5.2015
2. liga kadetek - 1. kolo na hřišti Eagles a SaBat v Praze Kadetky 1.-2.5.2015
2. teeballová liga - 2 turnaj v Havl. Brodě T-Ball 1.5.2015
Kvalifikace žáků o extraligu na hřišti Joudrs Žáci 24.-25.4.2015
2. liga žákyň - 1. kolo v Chomutově Žákyně 24.-25.4.2015
Pohár ČSA - 1. turnaj ve Svoboda Parku Ženy 18.-19.4.2015
2. teeballová liga - 1 turnaj v Chomutově T-Ball 18.4.2015
Soustředění žákyň a kadetek Žákyně+Kadetky 18.4.2015
Moravská liga kadetů, 2. turnaj - Kunovice Kadeti 12.4.2015
Moravská liga žáků, 2. turnaj - Kunovice Žáci 11.4.2015
Extraliga juniorek - 1. kolo Juniorky 11.-12.4.2015
Žáci - první trénink venku 2015 Žáci 29.3.2015
Moravská liga T-Ballu, 2. turnaj v Kunovicích T-Ball 29.3.2015
Jarní brigáda SRPŠ 28.3.2015
Moravská liga dívek, 2. turnaj - Hrotovice kadetky 21.3.2015
Rockový večírek - Hippies Party SRPŠ 28.2.2015
Doškolování trenérů SRPŠ 28.2.-1.3.2015
Moravská liga dívek, 1. turnaj - Kunovice žákyně+kadetky 15.2.2015
Moravská liga žáků, 1. turnaj - Břeclav žáci 14.2.2015
Otrokovický slajd muži 31.1.2015
Joudrs Indoor Cup U16 kadetky 31.1.-1.2.2015
Moravská liga kadetů, 2. turnaj kadeti 25.1.2015
Joudrs Indoor Cup U13 žákyně 24.-25.1.2015
Moravská liga T-Ballu, 1. turnaj v Břeclavi T-Ball 17.1.2015
Soustředění žákyň a kadetek žákyně+kadetky 17.1.2015
Silvestrovské koulení na Mlatevni SRPŠ 31.12.2014
1. turnaj Moravské ligy kadetů 2015 v Lednici a Břeclavi Kadeti 14.12.2014
1. Společenský večer Snails Kunovice SRPŠ 13.12.2014
Soustředění žen Ženy 12.-13.12.2014
Mikuláš na tréninku TBallu a BBallu BBall+TBall 3.12.2014
Podzimní cyklovyjížďka SRPŠ 28.10.2014
Podzimní soustředění - foto od Pamely SRPŠ 25.-27.10.2014
Podzimní soustředění - foto od Áji SRPŠ 25.-27.10.2014
Podzimní soustředění - foto od Mejly SRPŠ 25.-27.10.2014
Burčákový turnaj v Hluku SRPŠ 18.-19.10.2014
Drakiáda na Mlatevni SRPŠ 13.10.2014
Finálový turnaj extraligy žáků - Praha (Joudrs a Spectrum) Žáci 10.-11.10.2014
3. liga kadetů, 5. turnaj v Praze, Libuš (Tempo) Kadeti 4.-5.10.2014
T-ball - finálový turnaj v Chomutově Teeball 4.-5.10.2014
Extraliga žen - semifinále Eagles Praha na Mlatevni Ženy 27.-28.9.2014
Moravská liga kadetů - turnaj v Ostravě Kadeti 28.9.2014
Extraliga T-ball, 6. kolo, Kostelec nad Orlicí - VIDEO Teeball 27.9.2014
Extraliga T-ball, 6. kolo, Kostelec nad Orlicí Teeball 27.9.2014
Extraliga juniorek - finálový turnaj na Mlatevni (U22) Juniorky 21.9.2014
Extraliga žáků - 5. kolo v Kostelci nad Orlicí Žáci 20.-21.9.2014
Beeball - turnaj Joudrs Praha Beeball 20.9.2014
Extraliga žen - ČF Chemie-Kotlářka Praha Ženy 13.-14.9.2014
Extraliga T-ball, 5. kolo, Praha (Krč) Teeball 13.9.2014
Sobotní střelba a koulování Muži 6.9.2014
Extraliga žáků - 4. kolo na hřišti Joudrs Žáci 6.-7.9.2014
Moravská liga žáků - 3. turnaj v Břeclavi Žáci 31.8.2014
Moravská liga žáků - 3. turnaj v Břeclavi - VIDEO Žáci 31.8.2014
Soustředění mužů na Mlatevni Muži 22.-24.8.2014
Soustředění mládeže na Mlatevni Žáci+Teeball 8.-10.8.2014
Zápas rodičů - FOTO SRPŠ 25.6.2014
Zápas rodičů - VIDEO (119MB) SRPŠ 25.6.2014
Extraliga T-ball, 4. kolo, Trutnov Teeball 21.6.2014
Extraliga žáků - 3. kolo na Mlatevni Žáci 14.-15.6.2014
Trénujeme slajdy - VIDEO Žáci 11.6.2014
Kadeti - 3. liga v Ostravě, 2. turnaj Kadeti 7.-8.6.2014
Extraliga žáků -2. kolo Most Žáci 31.5.-1.6.2014
2. liga mužů s PV Praha a Univerzitou Brno Muži 24.-25.5.2014
Extraliga T-ball, 3. kolo, Kunovice - Mlatevňa Teeball 24.5.2014
1. turnaj Moravské ligy Kadetů, Kunovice - Mlatevňa Kadeti 18.5.2014
2. turnaj beeballové ligy, Kunovice - Mlatevňa - VIDEO B-ball 17.5.2014
2. turnaj beeballové ligy, Kunovice - Mlatevňa B-ball 17.5.2014
2. liga mužů v Kunovicích se Spectrem Praha B Muži 11.5.2014
Extraliga žáků -1. kolo Havlíčkův Brod Žáci 10.-11.5.2014
Extraliga T-ball, 2. kolo, Most Teeball 3.5.2014
2. liga mužů v Kunovicích s Univerzitou Brno Muži 1.5.2014
Moravská liga žáků - 2. turnaj v Otrokovicích Žáci 1.5.2014
Pálení čarodejnic - VIDEO SRPŠ 30.4.2014
Pálení čarodejnic SRPŠ 30.4.2014
3. liga kadetů, 1. kolo na Mlatevni Kadeti 26.-27.4.2014
2. liga mužů v Mostě a s Chemií-Kotlářkou (1. kolo) Muži 26.-27.4.2014
1. turnaj beeballové ligy v Havlíčkově Brodě - VIDEO B-ball 26.4.2014
1. turnaj beeballové ligy, Havlíčkův Brod B-ball 26.4.2014
Perníková chaloupka - turnaj mužů v Pardubicích Muži 19.-20.4.2014
Kvalifikace o extraligu žáků Žáci 19.-20.4.2014
Extraliga žen - 1. kolo Ženy 19.-20.4.2014
1. Pohár ČSA Ženy 12.-13.4.2014
Extraliga T-ball, 1. kolo, Havlíčkův Brod Teeball 12.4.2014
Video z tiskové konference 8.4.2014
Školská liga - T-ball Žáci+kadeti 8.4.2014
Letecké záběry hřiště 8.4.2014
Moravská liga žáků - 1. turnaj v Kunovicích Žáci 30.3.2014
Moravská liga kadetů - 2. turnaj v Břeclavi Kadeti 15.3.2014
Turnaj v Havlíčkově Brodě - B-Ball B-ball 13.2.2014
Soustředění T-ballu a žáků T-ball+žáci 9.2.2014
Snails cup 2014 - halový turnaj žen, 3. ročník Ženy 31.1.-2.2.2014
Moravská liga kadetů - 1. turnaj v Lednici Kadeti 19.1.2014
Turnaj Polička Teeball 11.1.2014
Šneci v lese - soustředění v Čeložnicích u Kyjova SRPŠ 26.-28.10.2013
Burčákový turnaj - 19. ročník - diplomy SRPŠ 19.-20.10.2013
Burčákový turnaj - 19. ročník SRPŠ 19.-20.10.2013
Finálový turnaj v Teeballu - Video sestřih J.D. Production, čas 12:00 Teeball 5.-6.10.2013
Finálový turnaj extraligy v T-ballu v Kunovicích - foto Martin Prokeš Teeball 5.-6.10.2013
Finálový turnaj extraligy v T-ballu v Kunovicích Teeball 5.-6.10.2013
Moravská liga žáků - 4. kolo v Otrokovicích Žáci 29.9.2013
Muži B v Brně - Moravská lga mužů Muži B 28.9.2013
2. liga T-ballu v Ledenicích (6. kolo) Teeball 28.9.2013
2. liga žáků - 5. turnaj v Havlíčkově Brodě Žáci 22.9.2013
2. liga T-ballu v Kladně (5. kolo) Teeball 14.9.2013
2. liga žáků - 4. turnaj v Praze (na hřišti Joudrs Praha) Žáci 7.-8.9.2013
Herní soustředění na Mlatevni Žáci 16.-18.8.2013
Cyklo Lipno SRPŠ 1.-4.8.2013
Uspávání Mlatevně - foto,..... a taky vzniklo krátké video - k nahlédnutí zde Teeball+žáci 29.6.2013
2. liga žáků - 3. turnaj na Mlatevni Žáci 22.-23.6.2013
Zápas roku rodiče vs. děti SRPŠ 21.6.2013
2. liga T-ballu v Třebíči (4. kolo) Teeball 15.6.2013
Extraliga mužů - Tempo Muži A 8.6.2013
3. liga kadetů - Snails cup U16 Kadeti 25.-26.5.2013
2. liga T-ballu v Praze (3. kolo) - 2. sada fotografií Teeball 25.5.2013
2. liga T-ballu v Praze (3. kolo) Teeball 25.5.2013
Turnaj škol v beeballu - 2. kolo Teeball 22.5.2013
Moravská liga žáků - 4. kolo v Kunovicích Žáci 19.5.2013
Extraliga mužů - 3. kolo (Chomutov) Muži A 11.5.2013
2. liga T-ballu v Pardubicích (2. kolo) Teeball 4.5.2013
Kvalifikace žáků do extraligy - Havlíčkův Brod Žáci 27.-28.4.2013
Moravská liga žáků - 3. kolo v Lednici Žáci 21.4.2013
Tisková konference před sezonou 2013 - video, začátek v 6:00 min.. 10.4.2013
Turnaj škol v beeballu ve Sportovní hale v Kunovicích Teeball 19.3.2013
Moravská liga žáků - 2. kolo ve Sportovní hale v Kunovicích Žáci 10.3.2013
Rekonstrukce hřiště 9.3.2013
Školení a doškolování trenérů SRPŠ 2.-3.3.2013
Lyžařské soustředění Dolný Kubín, SR SRPŠ 22.-27.2.2013
Maškarní péles - 4 . ročník SRPŠ 23.2.2013
Snails Cup Hluk - turnaj žen, 2. ročník Ženy 1.-3.2.2013
Halový turnaj v Lednici Žáci 26.1.2013
Lyžování ve Velkých Karlovicích - Kyčerka SRPŠ 18.-22.1.2013
Přípravný halový turnaj v Otrokovicích Muži 19.1.2013
Soustředení Žáci - ZŠ Za Alejí Žáci 13.1.2013
Silvestrovské koulení SRPŠ 31.12.2012
Extraliga žen na Mlatevni - Chemie-Kotlářka Praha Ženy 10.9.2012
Extraliga mužů na Mlatevni - Spectrum Praha Muži 10.9.2012
Přátelské zápasy žáků s Břeclaví na Mlatevni Žáci 31.8.2012
Extraliga mužů na Mlatevni - Havlíčkův Brod Muži 25.8.2012
oslava výročí 20/25 let - VIDEO SRPŠ 4.8.2012
oslava výročí 20/25 let SRPŠ 4.8.2012
Extraliga mužů na Mlatevni - Radotín Muži 3.6.2012
Extraliga žen na mlatevni - Storms Řepy Ženy 26.5.2012
Moravská liga mužů Muži B 19.5.2012
Extraliga žáků T-ball, 3. kolo v Havl. Brodě Přípravka 19.5.2012
Moravská liga žáků -3. kolo v Ostravě Žáci 8.5.2012
Extraliga žáků -1. kolo v Havlíčkově Brodě Žáci 14.-15.4.2012
Žáci na druhém turnaji v Lednici - Moravská liga žáků Žáci 1.4.2012
Přípravka na lyžích Přípravka 17.-21.2.2012
Přípravka na lyžích
Přípravka 26.-19.1.2012
Žáci na prvním turnaji v Lednici Žáci 14.1.2012
Školská liga na Mlatevni Školy 13.10.2011
Bowling mužů a wellnes po vítězné baráži Muži A 9.10.2011
Poslední trénink přípravky
Přípravka 3.10.2011
Zapíjení bramborové medaile žen Ženy A 2.10.2011
Extraliga žen - o 3. místo s Čechií Praha v Praze Ženy A 1.10.2011
Extraliga mužů - baráž o udržení, s Pardubicemi v Pardubicích Muži A 1.10.2011
Moravskoslezská liga mužů, Play off v Opavě Muži B 24.9.2011
Extraliga žen - semifinále s Joudrs Praha v Praze Ženy 17.9.2011
Extraliga mužů - play-out, o 8. místo, s Mostem v Mostě Muži A 17.9.2011
Extraliga mužů - play-out, o 7. místo, Tempo Praha na Mlatevni Muži A 10.9.2011
Extraliga žen - semifinále s Joudrs Praha Ženy A 10.-11.9.2011
Extraliga mužů - play-out, o 7. místo, Tempo Praha Muži A 3.-4.9.2011
Cyklovýlet na Bunč Muži+Ženy 18.8.2011
Cyklovýlet Beskydy - Velké Karlovice SRPŠ 8.-10.7.2011
MČR ve Slowpitch - Mladé Buky Muži+Ženy 5.-6.7.2011
Extraliga mužů, VII. kolo - Havl. Brod, Spectrum Muži A 2.-3.7.2011
Extraliga mužů, VI. kolo - Chomutov Muži A 25.6.2011
Extraliga mužů, V. kolo - Plzeň, Tempo Muži A 4.-5.6.2011
Extraliga žen, II. kolo - Storms Řepy Ženy A 21.5.2011
Kadetky na domácím hřišti Kadetky 18.5.2011
Zápas přípravky proti rodičům Přípravka 21.5.2011
Extraliga mužů I. kolo - Most/Chomutov Muži A 17.4.2011
Extraliga žen, I. kolo Ženy 24.4.2011
Extraliga žen, I. kolo - Plzeň Ženy 24.4.2011
Sportovec okresu Uh. Hradiště Ženy 16.3.2011
Rockový večírek SRPŠ 26.2.2011
Školská liga 2010-2011 - 3 . kolo v hale v Kunovicích Školy 9.2.2011
Zimní slowpitch Všichni 30.1.2011
Zimní slowpitch, SLAJDY - video Všichni 30.1.2011
Hřiště v lednu Všichni 1/2011
Soustředění Velké Karlovice přípr.+SRPŠ 13.-16.1.2011
Tradiční přechod chřibů Muži (SRPŠ) 4.12.2010
Školská liga v hale v Kunovicích Školy 1.12.2010
Fantomasovo video z RANČO RELAXO! Všichni 4.-7.11.2010
Fantomasovo video z Burčáku 2010 Všichni 22.-24.10.2010
Školská liga 2010-2011 - 1 . kolo na Mlatevni Školy 14.10.2010
Extraliga mužů - zápasy o 7. místo proti Tempu v Praze Muži A 4.-5.9.2010
Moravkoslezský přebor - na Mlatevni proti Brnu Muži B 3.9.2010
Kadetky v Ostravě kadetky 9.-10.10.2010
Hody v Kunovicách SRPŠ 25.9.2010
Přípravkáři na tréninku přípravka 20.9.2010
Kadetky v Sedlčanech kadetky 1.-3.9.2010
Kadetky na Mlatevni kadetky 28.8.2010
Soustředění na Mlatevni muži, ženy 26.-30.8.2010
Kadetky při tréninku kadetky 8/2010
Kadeti při tréninku kadeti 8/2010
Extraliga mužů - 8. kolo muži A 15.-16.8.2010
Extraliga mužů - 7. kolo muži A 7.-8.8.2010
Slowpitchové pondělky všichni 7/2010
Soustředění Kostelec nad Orlicí - brusle ženy a Čuňas 7/2010
Soustředění Kostelec nad Orlicí - běhy ženy a Čuňas 7/2010
Soustředění Kostelec nad Orlicí - ryby ženy a Čuňas 7/2010
Brusle - kondiční soutředění léto, video muži+ženy 7/2010
Žďár nad Sázavou - kondiční soustředění zima, video muži+ženy 1/2010
Na kolách všichni 7/2010
Petanque Sahara Open všichni 7/2010
Noční slowpitch všichni 7/2010
Slowpitch na Mlatevni všichni 7/2010
Trénink kadetů kadeti 7/2010
Skoky na středním můstku - Příbram - video muži "A" 27.6.2010
6. kolo extraligy v Praze a Příbrami muži "A" 26.-27.6.2010
5. kolo extraligy v Kunovicích muži "A" 19.-20.6.2010
4. kolo extraligy v Kunovicích muži "A" 5.-6.6.2010
4. kolo 2. ligy kadetů v Sedlčanech kadeti 5.-6.6.2010
Pohled na hřiště za poslední půlrok ostatní 20.6.2010
4. kolo ženy - 2. ČSLŽ na Mlatevni Ženy 12.-13.6.2010
3. kolo 2. ligy kadetů v Kunovicích Kadeti 22.5.2010
3. kolo extraligy Havl. Brod Muži 15.5.2010
3. kolo ženy - 2 .ČSLŽ na Mlatevni ženy 30.5.2010
1. den s přípravkou na hřišti - objektivem Michala Kotáska přípravka 10.5.2010
1. den s přípravkou na hřišti přípravka 10.5.2010
2. kolo 2. ligy kadetů - Opava kadeti 8.5.2010
Focení profilových fotek - méně vtipné fotky jsou v soupisce žen:-) ženy 6.5.2010
2. kolo extraligy Kunovice muži "A" 1.-2.5.2010
1. kolo 2. ligy kadetů - Lednice kadeti 24.-25.4.2010
1. kolo extraligy Radotín/Tempo muži "A" 17.-18.4.2010
Dračice Cup Brno 2010 ženy 10.-11.4.2010
Velikonoční pomlázka - turnaj Tempo Praha, objektivem Radima Sládka muži "A" 3.-4.4.2010
Velikonoční pomlázka - turnaj Tempo Praha, objektivem Barbory Podškubka muži "A" 3.-4.4.2010
Jarní brigáda všichni 2.4.2010
Jarní brigáda všichni 30.3.2010
Turnaj v Opavě muži 27.3.2010
Jarní brigáda všichni 26.3.2010
Jarní brigáda všichni 25.3.2010
Jarní brigáda všichni 23.3.2010
Jarní brigáda všichni 20.3.2010
První jubilení maškarní rockový večírek všichni 27.2.2010





ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
www.softball.cz www.nadacedks.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie