Související zápasy

Snails Kunovice
65_20240521_214846.jpg

2. liga žen v Kunovicích

Ženy A o víkendu na domácí Mlatevni odehrály v sobotu dva zápasy proti Joudrs B a v neděli dva zápasy proti Čechii.

Zdravím! Dnes vás netradičně provede naším softballovým víkendem na Mlatevni Julča.

Jelikož Barunka si válí šunky v Itálii, psaní článku spadlo na mě, protože jsem si dovolila nepřečíst si její minulý článek.

V sobotu jsme se utkaly s reprezentačním výběrem U18 neboli Joudrs B. Oba zápasy si pražský celek vzal pod svoji kontrolu. V prvním zápase jsme dostaly 19 bodů a na metu jsme se dostaly pouze jednou. Druhý zápas byl v podobném duchu, ale konečně se nám zadařilo aspoň 2krát bodovat, i přesto jsme prohrály 2:12. Z prvního hracího dne si sice odnášíme dvě prohry, ale dobrá a bojová nálada nás neopouští a s chutí jdeme do druhého dne.

V neděli ráno nás na hřišti čekalo nemilé překvapení, spíš než hrát se dalo na hřišti plavat. Po téměř dvou hodinovém sušení a úpravě hřiště jsme se s chutí vyhrát vrhly na Čechii Praha. Oba zápasy vypadaly spíš jako přestřelka než softball. Taky tomu odpovídá bodové skóre zápasů. V prvním zápase 21:16 a v druhém 15:14 (otáčely jsme před dohrávkou sedmičky ze stavu 11:14). Bylo toho mnohem více k vidění než v sobotu a naši diváci mohli vidět spoustu tvrdých odpalů a kvalitních zákroků v poli na obou stranách. Za zmínku stojí náš dabl z run-downu či dva úspěšné keče v rybě v zadním poli.

Z víkendu si tedy odnášíme dvě výhry a dvě prohry.

Chtěly bychom poděkovat Lei a Bíbě za pomoc v nouzi a také našim trenérkám, kterým málem v neděli zešedivěly všechny vlasy.

Julča

Velké díky všem v zákulisí – od fanoušků, bufeťáků, vysoušečů, až po přípravu hřiště. Díky moc, jste skvělí❤️

Sestava: Julča, Eman, Zuzka, Klára, Niky, Viky, Lucka, Laura, Míma, Čomo, Lea a Bíba