Související zápasy

Snails Kunovice
74_20240603_183656.jpg

2. liga žen v Kunovicích a v Brně

Ženy A, bez osmi hráček základní sestavy, odehrály o víkendu čtyři zápasy proti Severu Brno s bilancí jedna výhra, tři prohry. Herní prostor na place tak dostaly zálohy i trenérky.

Hezký den všem fanouškům!

Úvodem bych moc ráda poděkovala za nabídku zahrát si 2. ligu. Celý víkend hodnotím více než kladně a musím říct, že výsledky určitě neodpovídají kvalitě zápasů. Bohužel, jak se již stává, štěstí stálo na straně soupeře.

Přiznám se, že mě překvapila doba zápasů, my si to ve trojce odpinkáme za 90 minut a valíme na pivo. ? Každopádně, jak jsem již zmínila, všechny 4 zápasy jsme odehrály s maximálním nasazením. Vůbec nevadí, že nás bylo 9, stejně jsme ještě měly v záloze schované poklady, a jak zaznělo z tribuny -legendy! Za mě to byla neskutečná výzva! Každý makal na 100 % a nikdo nezná bolest! Všechny zápasy byly z pohledu fanoušku velmi napínavé a zajímavé. K vidění bylo spoustu krásných zákroků nejen v poli, ale také na pálce. Sice naše odpálené míče mířily přímo do rukavic spoluhráček, a tedy jsme nebodovaly tak často jako soupeřky, které měly právě to zmiňované štěstí, ale i tak jsme předvedly perfektní zákroky!

Holky děkuji, byl to moc krásný softballový víkend plný vtipných hlášek, které se tady vlastně nemůžou ani napsat ?

A víte, že nejsme žádná kapela, abychom pořád vyhrávaly ?

Tak čau, moje nové kámošky!

Marťaska

P.S. Víkendové skóre proti Severu Brno je 1:3 v náš neprospěch.

Děkujeme všem hráčským zálohám, ochotným pomocníkům a také fanouškům.

Sestava: Klára, Julča, Bára, Amy, Niky, Mity, Marťaska, Lucka, Hela, Lulu, Pítra (v neděli místo Pítry Eman)