Související zápasy

Snails Kunovice
63_20240515_153437.jpg

3. liga mužů v Břeclavi

Muži B na další hrací víkend 3. ligy vyrazili do Břeclavi.

O víkendu nás ve 3. lize čekaly čtyři zápasy na hřišti Locos Břeclav. V sobotu jsme první zápas hráli proti domácím Lococ Břeclav C a druhý zápas proti Severu Brno. V neděli se nás čekaly stejné týmy, jen se prohodilo zápasové pořadí.

Sobotní rozjezd nám vůbec nevyšel a od první směny jsem schytávali pod za bodem. Nedařilo se nám téměř nic a zápas jsme prohráli ve 3. směrně rozdílem 1:16. Bohužel ani do druhého zápasu jsme nevstoupili pravou nohou a soupeř nás přehrál v útoku i v obraně rozdílem třídy. Další sobotní prohra po 3. směně, tentokrát 0:21.

Drtivé prohry nás nezlomily a neděle byla úplně jiná. Do prvního zápasu jsme vletěli agresivně a s hodně dobrým útokem. V první směně jsme skórovali 6x a tento náskok jsme si drželi až do 3. směny, kdy se Brno podařilo vyrovnat a v další směně jít do vedení. Ani to nás nezastavilo a do dohrávky poslední směny jsme šli za stavu 10:9 pro nás. Brnu se bohužel podařilo dvakrát skórovat a urvalo tak výhru. Další prohra 10:11.

Proti silné Břeclavi jsme odehráli důstojný zápas, i když jsme od začátku tahali za kratší konec. Výsledek průběhu zápasu neodpovídal, v dohrávce 6. směny jsme ale úplně odešli a inkasovali snad 15 bodů, z toho většinu z nich na dva auty. I v posledním zápase jsem prohráli, díky poslední směně velkým rozdílem 2:21.

Herně nás nás posílili tři kadeti Adam Sobol, Jiří Halámek a Honza Hofírek, kteří předvedli dobrou hru a skvěle zapadli. Moc jim za jejich účast děkuju.

Hofi

Sobotní sestava: