31_20240306_212403.jpg

Moravská liga tballu

V neděli 03.03.2024 tballový tým odehrál v kunovské sportovní hale další turnaj Moravské ligy.

Dne 3.3.2024 se uskutečnilo 3. kolo Moravské ligy v kategorii T-Ball, tentokráte v našem téměř „domácím“ prostředí Sportovní haly v Kunovicích. Turnaje se přijely zúčastnit i děti z SK Sever Brno a Locos Břeclav. Naši malí šnečci tentokrát naladili správně zdravotní formu, takže za Snails hrálo celkem 25 dětí, rozdělených opět do dvou týmů „žlutý“ a „modrý“. Turnaje se rovněž zúčastnila i TVS Slovácko, která z této akce chystá sportovní reportáž.

V prvním zápase poměřily síly naše děti proti sobě, z tohoto šnečího klání vyšel nakonec jako vítěz „modrý“ tým. Ten pak měl možnost prověřit si své herní kvality nejdříve v utkání proti SK Sever Brno. V tomto utkání byly „modří“ nezastavitelní hlavně na pálce, a proto zaslouženě zvítězili v konečném poměru 17:12. V posledním zápase je čekal vyrovnaný soupeř z Locos Břeclav, napínavý průběh nakonec i díky skvělé souhře Justýnky „na středu“ a Ninky na „jedničce“ skončil vítězstvím modrých, kteří tak zůstali v celém turnaji neporaženi!

Našim „žlutým“ se v utkání proti Locos Břeclav vedlo především na pálce, v poli se děti blýskly několika úžasnými zákroky, bohužel to nestačilo a tým Locos Břeclav si odnesl konečnou výhru 11:8. V posledním zápase dne nastoupil tým „žlutých“ šnečků proti SK Sever Brno, ve kterém šneci dlouho téměř bez potíží vedli, nicméně v závěru Brno zabralo a dotáhlo se ve skóre na rozdíl jediného bodu. Srovnat se jim již nicméně nepodařilo a tak „žlutí“ mohli slavit vítězství a zároveň třetí místo v pořadí celého turnaje!

Na druhém místě turnaje se umístily děti z Locos Břeclav a na čtvrtém děti z SK Sever Brno.

Rádi bychom poděkovali všem našim úžasným dětem za bojovnost a snahu, u těch nejmenších i za statečnost, že vydrželi na hřišti celý hrací den!:) Dále naše velké poděkování patří všem rodičům, babičkám a dědečkům, kteří přišli všechny děti povzbudit, moc nás potěšilo, v jak hojném počtu se diváci sešli!

Těšíme se na další krásné sportovní zážitky!

Šárka, David, Jirka, Dáša a Kristýna