150_20250429_211008.jpg

Moravská liga TeeBallu v Kunovicích

Naši nejmenší v Kunovicích bojovali jako lvi! Modrý tým si vybojoval skvělé 2. místo ? a žlutý tým obsadil krásné 4. místo.

Snails Kunovice hostili 3. turnaj Moravské ligy TeeBallu

V neděli 27. dubna 2025 jsme na domácím hřišti Kunovská Mlatevňa přivítali 3. turnaj Moravské ligy TeeBallu. Za krásného slunečného počasí si naše týmy Snails žlutí a Snails modří užily den plný napínavých zápasů. Turnaj jsme odstartovali vzájemným duelem obou našich týmů, který skončil těsným vítězstvím žlutých 12:11. Ve druhém utkání Snails žlutí podlehli silnému týmu Locos Břeclav 2:20.

V dalších zápasech Snails modří dokázali porazit Sever Brno 14:8 a v závěru vybojovali cennou remízu s Locos 16:16. Snails žlutí po úvodním vítězství a těžké porážce s Locos ještě dvakrát těsně nestačili na Sever Brno (10:11 a 11:12). Tým Snails modří se nakonec umístil na krásném druhém místě, tým Snails žlutí obsadil čtvrtou příčku.
V závěru dne už byla na dětech znát únava, ale přesto bojovaly až do posledního nadhozu.

Velké poděkování patří všem hráčům za nasazení, rodičům za podporu a trenérům za skvělou práci! Děkujeme všem, kteří přišli fandit a vytvořili skvělou atmosféru!