Související zápasy

Snails Kunovice
55_20240507_084236.jpg

Muži A vedou 2. ligu se sedmi výhrami

Muži Snails vévodí 2. lize se 7 výhrami a 1 prohrou, kterou jim nadělili Žraloci z Ledenic

V sobotních duelech dominovali nadhazovači na obou stranách. V prvním zápase Maty Zelinka soupeři nic nedovolil a nám se dařilo každou druhou směnu jedenkrát skórovat. Více bodů jsme přidali až v poslední směně, kdy už byl zápas v podstatě rozhodnutý. Druhý zápas jsme tahali za kratší konec, když jsme od začátku prohrávali 1:3. Srovnat na 3:3 se nám podařilo až ve 4. směně a obrat přišel v 5. směně na dva auty, když odpálil HR Štěpán Halámek se dvěma běžci na metách. Zápas v obraně doházel Maty Zelinka.

V neděli nás čekal aktuálně nejsilnější soupeř - záloha Ledenic, posilněná o hráče z extraligového áčka. Do prvního zápasu vstupujeme parádně, když začínáme hned třemi bodu v útoku. Bohužel soupeř odpovídá stejným poměrem. Osudnou se nám stala třetí směna, kdy nám soupeř nadělil nejprve 4 body, střídáme nadhazovače a dostáváme dalších 5 bodů. V útoku na nás padla deka, nebodujeme a zápas tak končí rozdílem. Nálada je po takové nakládačce nic moc a do toho další zápas před náma.

První dvě směny byly pro oba týmy bez bodu. Pro nás spíše se štěstím, protože všechny auty hrajeme až na domácí metě nebo ze soupeřových chyb při krádežích met. Ve 3. směně konečně skórujeme a v obraně vedení 1:0 držíme. Pár odpalů po sobě nás nakopne k takovému výkonu v útoku, že "cokoliv od nadhazovače přiletí, to i daleko od pálky odletí". Sedmi body ve 4. směne si bereme zápas pro sebe, dalšími čtyřmi body v 5. směně vedení potvrzujeme a zápas už jen v poklidu dohráváme.

Z víkendu bereme 3 výhry a 1 prohru, osamocujeme se na vedoucím místě 2. ligy a hned následující víkend se představíme fanouškům doma v Kunovicích.

Nejvetší tlak na pálce vytváří bratrské duo Filip a David Víchovi. Homeruny se přidali i Maty Kolůch a Štěpán Halámek.

Matymu Zelinkovi dáme šanci hrát Extraligu za Brod a našim mladým kadetům zase šanci si zahrát 2. i 3. ligu mužů.

Sobota 14hod a 16hod proti Joudrs B.
Neděle 11hod a 13hod proti Slavia Plzeň.

Jo, a Pamela slaví v sobotu po zápasech 40 let, tak ho přijďte pozdravit taky :)