Související zápasy

Snails Kunovice
90_20240626_164756.jpg

Muži B ve 3. lize v Havlíčkově Brodě bez výhry

Muži B ve 4. kole 3. ligy o víkendu 22.-23.06.2024 vyjeli do Havlíčkova Brodu.

Letošní sezóna pro muže B ve 3. lize není jednoduchá. V každém zápase sbíráme cenné zkušenosti, ale výhra nám zatím uniká. O víkendu jsme na 4. ligové kolo vyjeli do Havlíčkova Brodu. Našimi soupeři byli domácí Hroši Havl. Brod B, Falcon Hradec Králové, Tigers Kostelec nad Orlicí a Locos Břeclav C.

V prvním zápase proti Tigers, jsme dokázali vzdorovat jednu směnu. Pak už soupeř přidával bod za bodem a nakonec jsme prohráli 2:18.

Vstup do druhého zápasu proti Hrochům B jsme začali mnohem lépe a od začátku jsme se ujali šestibodového vedení. Souvislý tlak mladých hráčů soupeře jsme nakonec neustáli a prohráli 7:13. I přes prohru se jednalo o náš nejlepší výkon. Všichni jsme si ho užili a ze hřiště odcházeli s dobrým pocitem.

V neděli dopoledne jsme nastoupili proti silnému soupeři Locos C. V zápase jsme chtěli hlavně vyzkoušet hru hráčů na různých postech. Bohužel se nám hra vůbec nedařila a prohráli jsme 2:18.

Do posledního zápasu proti Falcons jsme nastoupili s cílem odčinit dopolední porážku, ale ani to se nám vůbec nepodařilo. Po hodně rozpačitém úvodu jsme ve stejném duchu pokračovali dál a prohráli 2:19.

I když ještě není konec sezóny, už teď je zřejmé, že se tento rok hledáme a naše výsledky mluví za vše. Máme na čem pracovat.

Další kolo 3. kolo se odehraje 07.-08.09. na Mlatevni v Kunovicích, tak věřím, že prolomíme smůlu a předvedeme se v lepším světle.

Pozitivně vnímám zapojování kadetů do zápasů 3. ligy, kde patří mezi ty lepší hráče, podávají stabilně dobré výkony a jsou jednoznačně přínosem. Tento víkend s námi vyjel Honza Hofírek.

Hofi st.