Související zápasy

Snails Kunovice
89_20240624_173413.jpg

Muži se vrátili zpět na vítěznou vlnu

Po absencemi ovlivněném "černém víkendu" s Kostelcem jsme se opět vrátili na vítěznou vlnu. Ikdyž v prvním zápase to bylo docela drama. Homerunářem dne se stal tentokrát hrajicí trenér - Přemek Vícha!!!

V neděli se nehrálo, protože mostecký soupeře nezládl postavit tým. Proto jsme se mohli soustředit pouze na sobotní utkání s Chomutovem B.

Na nadhozu začínal "Gigi" Halámek a planovaným dohazovačem na konec měl být Ondra Blaha. Nakonec tomu ale bylo jinak, "Bláža" musel odházet 5 z 7 směn. A nakonec i vítězně, když jsme celý zápas v útoku tahali za kratší konec a nakonec jsme prohru odvrátili až v dohrávce poslední 7. směny a vyhráli nakonec 6:5.

Druhý zápas nadhazoval Maty Kolůch a díky jeho změnám v rychlosti nadhozů soupeřům žádný velký tlak nedovolil. Náš útok se probudil natolik, že jsme zvládli ukončit zápas po 4. směně rozdílem o 10 bodů v náš prospěch.

Pálkařem utkání se stal hlavní trenér "Skalp" Přema Vícha, který se nominoval do sestavy a ještě zvládl odpálit jediný homerun celého dne. Po utkání se divil, proč mu na památku podepisujeme odpálený míček. Nebyl to jeho první homerun v kariéře. Synátoři David s Filipem, ale odvětili, že to právě byl jeho poslední HR v kariéře. No, nejspíš se do sestavy během sezony nominuje, tak aby je ještě nepřekvapil. Snad to nebudou doma kluci dlouho poslouchat... :D