Související zápasy

Snails Kunovice
62_20240515_123537.jpg

Superliga kadetek v Brně

Kadety o víkendu na superligový víkend vyjely na hřiště Severu Brna.

Superliga kadetek 11.-12.5.2024 – Sever Brno

11.-.12.5. kadetky odehrály 2.kolo superligy v areálu Pod Plachtami Sever Brno. Za pěkného počasí holky předváděly výkony střídavě oblačno.

Snails x Cats 0 : 10

Ač výsledek vypadá jednoznačně – průběhu to neodpovídá a až do 5. směny byl stav 0:1. Pak holky naházely soupeřkám body zadara a v šestce se do Julči párkrát trefily a bylo hotovo.

Snails x Locos 11: 1

Locoskám bohužel scházel nadhoz a tak nebylo moc o co hrát a bylo to krátké a jednoduché.

Cats x Snails 10 : 1

Proti Kočkám se nám nezadařilo. Místo, aby holky odskočily na začátku, udělaly zbytečné chyby na metách a naopak nám odskočily soupeřky. Pak už navršovaly náskok až dokonce.

Sever x Snails 5 : 9

Z naší strany výborně zvládnuté utkání. Holky šly od začátku do vedení, postupně navyšovaly a před dohrávkou měly náskok 9:2. V šesté ještě dovolily Severkám zkorigovat, ale drama se nekonalo a Johanka si svůj zápas zavřela strikeoutem.

Přema Beránek :

Škoda, že jsme neurvali ještě jednu výhru navíc, ale náš výkon proti Cats si to určitě nezasloužil. Potěšil mě individuální výkon Bei Chládkové a na nadhozu v prvním zápase Áďa Víchová a ve čtvrtém Johana Beránková. Premiéru v pořádné soutěži si zažila Adri Štanglová a nevedla si vůbec špatně.

Celkově jsme odehrály náš průměr. Potrénujeme a příště líp :).

Hráčky : Lea Friedlová, Bíba Oherová, Šali Chmelařová, Fefe Stránská, Áďa Víchová, Bea Chládková, Alča Krajčová, Julča Hasmandová, Johy Beránková, Bety Podškubková, Sofi Šuranská, Adri Štanglová, Míša Šťastná, Nicol Zapletalová.

Koučové : Eliška Mlýnková, Přemysl Beránek