Související zápasy

Snails Kunovice
75_20240603_195358.jpg

Superliga kadetek v Ostravě

O víkendu odehrály kadetky další zápasy Superligy kadetek, tentokrát v Ostravě na hřištích Arrows.

Superliga kadetek - Ostrava

V sobotu a v neděli 1. a 2. 6. odehrály kadetky další zápasy Superligy kadetek – tentokrát v Ostravě na hřištích Arrows.

Snails – Piranhas 14:7

S mírným zpožděním kvůli dešti holky nastoupily proti Piraňám i se zpožděním v hlavách a tak postupně dostaly naloženo díky chybám v poli postupně 0:1, 0:2, 0:6 a pak 2:7. Naštěstí se holky přece jen vzbudily, zabraly a po změnách v sestavě vydolovaly ze ztraceného zápasu cenné vítězství.

Arrows – Snails 10:12

Do druhého zápasu holky nastoupily velmi sebevědomě a hned se ujaly vedení 5:0 a pak 7:0. Pak se za deštivého počasí skóre ostupně navyšovalo na obou stranách a do dohrávky zápasu šly holky s vedením 12 :6. To už byl déšť poměrně vydatný. Trochu se pak trápily s odpaly soupeřek do zadního pole. Při jednom autu šla na prkno zavřít zápas místo Johanky Beránkové Áďa Víchová, což se jí na 2 pálkařky perfektně povedlo a zasloužené vítězství bylo doma.

Snails – Sabat 4:11

Opět trochu pokažený začátek a darované body soupeřkám. Proti silnému protivníkovi se to pak dohání těžko. Ale od třetí směny celkem hezký zápas. Na otočku ale nebylo.

Snails – Sever

Utkání bylo bohužel za tsvu 0:0 ve druhé směně přerušeno a poté vzhledem ke stavu hřiště zrušeno.

Kauč Přema Berry Beránek :

Povedený víkend. Hlavně na pálce jsme zaznamenali spoustu odpalů a řídili se heslem „ řezat, řezat, řezat“. Taky krátká hra nám fungovala, I na nadhozu to bylo dobré. V poli musíme zabrat a zlepšit se, abychom více pomohli nadhazovačkám a ulehčili jim od spousty pálkařek, které už by na ně nemusely nastupovat, pokud bychom vyráběli méně chyb.

Hráčky : Lea Friedlová, Danda Kostílková, Bety Podškubková, Fefe Stránská, Šája Chmelařová, Míša Šťastná, Bea Chládková, Sofi Šuránská, Áďa Víchová, Joha Beránková, Nicol Zapletalová a Julča Hasmandová

Kaučové : Eliška Mlýnková a Přema Berry Beránek