Související zápas

Snails Kunovice
LocosSnails
10:0
út 25. 6. 2024 18:00 @ Kunovská Mlatevňa, Kunovice, Superliga kadetů
91_20240626_171131.jpg

Úterní dohrávka superligy kadetů proti Břeclavi nedopadla podle očekávání

V úterý 25.06.2024 se na Mlatevni v Kunovicích dohrával superligový zápas proti Locos Břeclav.

V úterý podvečer jsme na domácí Mlatevni odehráli jeden superligový zápas proti Locos Břeclav. Jednalo se o zápas, který se nevešel do hracích víkendů. Nebylo snadné najít vhodný termín pro odehrání tohoto zápasu a nakonec se ukázalo, že úterý 25.06.2024 nám vyhovovalo ze všech termínů nejmíň. Jednak jsme díky mnoha absencím z různých důvodů skoro neposkládali jeden tým, a druhak byli kluci hlavou už někde na prázdninách.

Tomu všemu odpovídalo i nasazení v zápase a předvedené výkony. Předvedli jsme podprůměrný výkon ve všech směrech. Pěkné zákroky v obraně a dobré odpaly můžeme spočítat na prstech jedné ruky. Bez výhrad dokážu být snad jen k výkonu nadhazovačům, kteří házeli dobře.

Zápas se nesl ve velmi kamarádském duchu, což bylo nakonec paradoxně na škodu, a ačkoliv jsme hráli superligu, tak to z naší strany vypadalo jako nějaký přátelák… jakoby na výsledku vůbec nezáleželo. Od první směny jsme prohrávali 0:2. I když jsme dokázali naplnit mety, tak jsme už nedokázali skórovat a po velmi mdlém výkonu jsme prohráli rozdílem ve 4. směně 0:10.

Doufáme, že si kluci přes prázdniny odpočinou, nezapomenou posilovat, individuálně sportovat... a do podzimní části naskočíme rovnýma nohama a vybojujeme účast na Mistrovství ČR.

Hofi