Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.
Snails Kunovice

Olympiáda dětí a mládeže

Výsledky našich holek, které hájí barvy Zlínského kraje můžete sledovat na webu ČSA pod tímto odkazem.

Snails Kunovice

ZŠ UNESCO

Na Mlatevni jsme ve čtvrtek 20.6. přivítali žáky Základní školy UNESCO, kteří si vyzkoušely základní dovednosti - házení, chytání a pálení. Celý program byl pak završen zápasem s pravidly školní ligy.

Snails Kunovice

SporťákFEST UH

V sobotu 8.6.2024 jsme prezentovali softball široké veřejnosti z Uh. Hradiště a okolí. O naše stanoviště byl velký zájem a těšíme se, že na trénincích přivítáme nové hráče:-)

Snails Kunovice

Blážova svíca na Mlatevni

V sobotu 25.05.2024 na Mlatevni místopředseda Ondra Blaha s jeho nastávající manželkou Luckou, uspořádali pro všechny příchozí "svícu". Zde můžete shlédnout fotky z blahopřání Blážových spoluhráčů z A týmu.

Snails Kunovice

Letní olympiáda dětí a mládeže

Letní Olympiáda dětí a mládeže (ODM) se uskuteční 23. až 27. června 2024 v Jižních Čechách. Softballový turnaj dívek v kategorii U15 se bude hrát na dvou hřištích sportovního areálu Hluboká nad Vltavou.

Snails Kunovice

Letní softballové kempy 2024

Komise rozvoje ČSA i v roce 2024 připravila nabídku letních softballových kempů, které jsou určeny pro hráče různé výkonnostní úrovně od 11 do 20 let. Jeden z kempů se opět uskuteční také v Kunovicích, a to ve dnech 6.-7. srpna. Kompletní informace najdete v článku na ČSA.