Související zápasy

Snails Kunovice
76_20240604_164826.jpg

3. turnaj ligy žáků v Břeclavi

Žáci v sobotu odehráli 3. ligový turnaj, tentokrát v Břeclavi. Kvůli nepříznivému počasí finálový zápas dohrávali až v neděli ráno v Kunovicích.

Liga žáků, 3.kolo – Břeclav

O prvním červnovém víkendu jsme vyrazili na 3.turnaj ligy žáků do Břeclavi. Předpověď byla všelijaká. V Břeclavi udělali maximum, aby bylo v sobotu hřiště hratelné a až do noci vysoušeli. Děkujeme!

Locos Břeclav – Snails Kunovice 2:10

Cíl byl v tomto utkání jasný, uhrát co nejlepší výsledek a tím se dostat do boje o finálový zápas. To se nám podařilo. Kluci zvládli už v první směně získat náskok v podobě 6ti bodů a v dalších směnách postupně přisypávali. Na pálce se blýskl Jenda, krásným třímeťákem, který poslal mezi 8-9 metu. Další krásný odpal, tentokrát z tossu, si připsal Osi. Poslal míč až k plotku, tam ho ale rychle zpracovali a Oskiho na dvojce vyautovali.

Sestava: Nadhoz: Dejv/Áďa, catcher: Luky H. /Áďa N., jedna: Fíla, dva: Mity/Ada D., trojka: Domíno/Dejv, spojka: Áďa N./Jony., LF: Jenda/Táďa, CF: Jony/Maty, RF: Oski/Vilda.

Snails : SK Sever 6:8

Po krátké pauze jsme nastoupili do druhého zápasu. Áďa N. nám to krásně začal odpalem za trojku, která nezpracovala a Ada krade 2 metu. V další směně se díky deadballu dostali na metu Táďa a Vilda, kteří připisují další dva body, přes toss získává další cenný bod Áďa N.. Na prkno si tentokrát stoupl Domíno, který si připsal 6 S/O a až do třetí směny jsme SK Severu dovolili skórovat jen 1! Čtvrtá a pátá směna byla zlomová. První celým týmem otřásl pád Fíly, který při trefení nadhozem nešťastně upadl na ruku a zlomil si předloktí. SK Sever naší momentální nepohody využil a podařilo se jim srovnat skóre, čímž jsme se dostali do tiebreaku! Zapracovali nervy, emoce a SK Sever tiebreak uhrál lépe. 

V tomto zápase si Domíno připsal příhoz turnaje, kdy přihodil z osmičky až na catchera, čímž se nám podařilo vyautovat běžce ze trojky!!! Nádhera!!

Sestava: Nadhoz: Domča/Áďa, catcher: Dejv, jedna: Maty, dva: Ada D., trojka: Jony, spojka: Luky H., LF: Táďa, CF: Ada N., RF: Vilda.

FINÁLE

SK Sever : Snails 2:1

Vyrovnaný zápas na obou stranách, bez bodů až do třetí směny, kdy se Vildovi, přezdívanému Rychlejšínežvítr J, podařilo získat cenný první bod. Ve čtvrté směně nám ale trochu povolily nervy a umožnili jsme SK Severu dva doběhy. Další body se nám už získat nepodařilo a SK Sever se raduje z vítězství! Kluci z obou týmů nám připravili napínavý souboj, plný krásných zákroků, double play a pochvala jde také oběma nadhazovačům, kteří podali super výkon. 

Sestava: Nadhoz: Dejv, catcher: Domíno /Áďa N., jedna: Ada N., dva: Mity., trojka: Jony, spojka: Luky H., LF: Ada D., CF: Jenda, RF: Vilda.

Tímto turnajem máme jarní část ligy žáků úspěšně odehránu. V celkové tabulce držíme krásné druhé místo! Jen tak dál, kluci!

Martina a Pant