Snails Kunovice
Členská sekce
Termínová listina
E-SHOP
Starý web
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Termínová listina
E-SHOP
Starý web
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Školní ligy
Síň slávy
Trenéři
Místa
Newsletter
Chci pomoci
Ke stažení
Muži A
Ženy A
Týmy
Rozpis tréninků
U6 Přípravka
U10 TBall
U11 Coachball
U13 Žáci
U13 Žákyně
U16 Kadeti
U16 Kadetky
U20 Junioři
U20 Juniorky
Muži A
Muži B
Ženy A
Ženy B
Články
Pro rodiče
Základní informace pro rodiče
Nábor
Desatero pro rodiče
Fotogalerie
Partneři
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Školní ligy
Síň slávy
Trenéři
Místa
Newsletter
Chci pomoci
Ke stažení
Muži A
Ženy A
Týmy
Rozpis tréninků
U6 Přípravka
U10 TBall
U11 Coachball
U13 Žáci
U13 Žákyně
U16 Kadeti
U16 Kadetky
U20 Junioři
U20 Juniorky
Muži A
Muži B
Ženy A
Ženy B
Články
Pro rodiče
Základní informace pro rodiče
Nábor
Desatero pro rodiče
Fotogalerie
Partneři
Kontakty
Členská sekce
Termínová listina
E-SHOP
Starý web
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Školní ligy
Síň slávy
Trenéři
Místa
Newsletter
Chci pomoci
Ke stažení
Muži A
Ženy A
Týmy
Rozpis tréninků
U6 Přípravka
U10 TBall
U11 Coachball
U13 Žáci
U13 Žákyně
U16 Kadeti
U16 Kadetky
U20 Junioři
U20 Juniorky
Muži A
Muži B
Ženy A
Ženy B
Články
Pro rodiče
Základní informace pro rodiče
Nábor
Desatero pro rodiče
Fotogalerie
Partneři
Kontakty
Členská sekce
Termínová listina
E-SHOP
Starý web
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
U11 Coachball
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Události
U11 Coachball
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Události
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Soutěž
Všechny soutěže
Moravská liga CoachBallu
Coachballová liga
Družstvo
Všechna družstva
U11 Coachball
U11 Coachball
U11 Coachball
U11 Coachball
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
leden 2024
pátek
12. 1.
Snails Kunovice žlutí
Snails Kunovice modří
pá 12. 1. 2024 16:00
@
Sportpark Rybníček, Staré Město
,
Moravská liga CoachBallu
15:14
pá 12. 1. 2024 16:00
@
Sportpark Rybníček, Staré Město
,
Moravská liga CoachBallu
sobota
13. 1.
Snails Kunovice žlutí
Trnava Panthers (SVK)
so 13. 1. 2024 9:55
@
Sportpark Rybníček, Staré Město
,
Moravská liga CoachBallu
16:1
so 13. 1. 2024 9:55
@
Sportpark Rybníček, Staré Město
,
Moravská liga CoachBallu
sobota
13. 1.
Trnava Panthers (SVK)
Snails Kunovice modří
so 13. 1. 2024 11:45
@
Sportpark Rybníček, Staré Město
,
Moravská liga CoachBallu
0:12
so 13. 1. 2024 11:45
@
Sportpark Rybníček, Staré Město
,
Moravská liga CoachBallu
březen 2024
neděle
10. 3.
Locos Břeclav
Snails Kunovice modří
ne 10. 3. 2024 11:00
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
3:5
ne 10. 3. 2024 11:00
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
neděle
10. 3.
Snails Kunovice žlutí
SK Sever Brno
ne 10. 3. 2024 11:50
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
2:10
ne 10. 3. 2024 11:50
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
neděle
10. 3.
Snails Kunovice modří
Trnava Panthers (SVK)
ne 10. 3. 2024 14:20
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
11:6
ne 10. 3. 2024 14:20
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
neděle
10. 3.
Olympia Blansko
Snails Kunovice žlutí
ne 10. 3. 2024 15:10
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
1:11
ne 10. 3. 2024 15:10
@
Sportovní hala TJ Lokomotiva Břeclav
,
Moravská liga CoachBallu
květen 2024
středa
1. 5.
Snails Kunovice
Locos Břeclav
st 1. 5. 2024 9:50
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
10:1
st 1. 5. 2024 9:50
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
středa
1. 5.
Olympia Blansko
Snails Kunovice B
st 1. 5. 2024 10:40
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
1:5
st 1. 5. 2024 10:40
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
středa
1. 5.
Snails Kunovice B
SK Sever Brno
st 1. 5. 2024 12:20
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
7:6
st 1. 5. 2024 12:20
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
středa
1. 5.
Arrows Ostrava
Snails Kunovice
st 1. 5. 2024 13:10
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
5:5
st 1. 5. 2024 13:10
@
Brno - Nový Lískovec
,
Coachballová liga
pátek
17. 5.
Snails Kunovice B
Snails Kunovice
pá 17. 5. 2024 17:00
@
Kunovská Mlatevňa B
,
Coachballová liga
2:16
pá 17. 5. 2024 17:00
@
Kunovská Mlatevňa B
,
Coachballová liga
sobota
18. 5.
Snails Kunovice
Arrows Ostrava
so 18. 5. 2024 9:20
@
Kunovská Mlatevňa A
,
Coachballová liga
9:0
so 18. 5. 2024 9:20
@
Kunovská Mlatevňa A
,
Coachballová liga
sobota
18. 5.
Arrows Ostrava
Snails Kunovice B
so 18. 5. 2024 10:35
@
Kunovská Mlatevňa A
,
Coachballová liga
9:3
so 18. 5. 2024 10:35
@
Kunovská Mlatevňa A
,
Coachballová liga
červen 2024
sobota
8. 6.
Snails Kunovice B
SK Sever Brno
so 8. 6. 2024 9:00
@
Břeclav - hřiště B
,
Coachballová liga
– : –
so 8. 6. 2024 9:00
@
Břeclav - hřiště B
,
Coachballová liga
sobota
8. 6.
Snails Kunovice
Locos Břeclav
so 8. 6. 2024 10:15
@
Břeclav - hřiště A
,
Coachballová liga
22:4
so 8. 6. 2024 10:15
@
Břeclav - hřiště A
,
Coachballová liga
sobota
8. 6.
Arrows Ostrava
Snails Kunovice B
so 8. 6. 2024 10:15
@
Břeclav - hřiště B
,
Coachballová liga
– : –
so 8. 6. 2024 10:15
@
Břeclav - hřiště B
,
Coachballová liga
sobota
8. 6.
Olympia Blansko
Snails Kunovice
so 8. 6. 2024 12:45
@
Břeclav - hřiště A
,
Coachballová liga
1:21
so 8. 6. 2024 12:45
@
Břeclav - hřiště A
,
Coachballová liga