Turnaje a zápasy

pátek 14. 6. 2024neděle 16. 6. 2024
Chomutov - hřiště Beavers
pátek 14. 6. 2024neděle 16. 6. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga žen 4
sobota 15. 6. 2024neděle 16. 6. 2024
Pardubice - Krtkova aréna
Zápas/turnaj
2. liga žen 10
neděle 16. 6. 2024
Brno - Sportovní areál Hroch, Cats Brno
neděle 16. 6. 2024
Ledenice - Sharks Bay
Hrací doba: 30 minut nebo 6 směn + dohrávka
neděle 16. 6. 2024 10:15 – 14:00
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
středa 19. 6. 2024 17:00 – 21:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga mužů 4
sobota 22. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Havlíčkův Brod - Hippos stadium
Zápas/turnaj
Liga juniorek 4
sobota 22. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Trnava Panthers
sobota 22. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Blansko - hřiště Olympia
sobota 22. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Choceň - Softballový a Baseballový areál Choceň
Zápas/turnaj
2. liga mužů 11
15:00 a 17:00 Chomutov B
sobota 22. 6. 2024 15:00 – 19:00
Kunovská Mlatevňa
neděle 23. 6. 2024čtvrtek 27. 6. 2024
Hluboká nad Vltavou - - Sportovně-relaxační areál Hluboká nad Vltavou
Zápas/turnaj
2. liga mužů 12
11:00 a 13:00 - Most B
neděle 23. 6. 2024 8:00 – 20:00
Kunovská Mlatevňa
úterý 25. 6. 2024 18:00 – 20:00
Kunovská Mlatevňa
14:00 a 16:00 - Chomutov
sobota 29. 6. 2024 14:00 – 18:00
Kunovská Mlatevňa
11:00 a 13:00 - Most
neděle 30. 6. 2024 11:00 – 15:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Summer ball 2024
letní zahraniční turnaj
pátek 9. 8. 2024neděle 11. 8. 2024
Kačićeva ul. 3B, 10000 Zagreb, Croatia
sobota 10. 8. 2024neděle 11. 8. 2024
sobota 17. 8. 2024neděle 18. 8. 2024
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Zápas/turnaj
Žáci 4
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Opava - hřiště HIT Opava
Zápas/turnaj
Liga kadetek 4
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Blansko - hřiště Olympia
Zápas/turnaj
Superliga kadetek 4
sobota 10:00 Eagles, 16:30 SaBaT neděle 9:00 Chomutov, 15:30 Pikes Praha
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 11
14:00 a 16:00 - SaBaT Praha B
sobota 24. 8. 2024 14:00 – 18:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 12
10:00 a 12:00 - Most
neděle 25. 8. 2024 10:00 – 14:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 4
sobota 31. 8. 2024neděle 1. 9. 2024
Břeclav - hřiště Locos
Zápas/turnaj
Liga žákyň 4
sobota 31. 8. 2024neděle 1. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Liga kadetů 4
sobota 31. 8. 2024neděle 1. 9. 2024
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
Zápas/turnaj
3. liga mužů 5
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Liga juniorek 5
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Pardubice - Krtkova aréna
Zápas/turnaj
2. liga mužů 13
sobota 7. 9. 2024 8:00 – 20:00
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
Jedeme do Prahy na Eagles !!! Kvalifikace A (vítězové skupin) Budeme bojovat o co nejlepší nasazení na MČR.
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Praha - areál Eagles (Krč), Green Roller Park
Zápas/turnaj
2. liga mužů 14
neděle 8. 9. 2024 8:00 – 20:00
Plzeň - Slavia Boars, Slavia VŠ Plzeň
Zápas/turnaj
2. liga žen 13
sobota 14. 9. 2024
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
sobota 14. 9. 2024
Chomutov - hřiště Beavers
Zápas/turnaj
Rookieball 4
sobota 14. 9. 2024
Eagles Praha/Kostelec n.O./Roudnice n.L.
Zápas/turnaj
3. liga žen 5
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Zápas/turnaj
Žáci 5
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
Liga kadetek 5
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Trnava Panthers
Zápas/turnaj
2. liga žen 14
neděle 15. 9. 2024
Čechie Praha
neděle 15. 9. 2024 8:00 – 20:00
Praha - hřiště Radotín
Zápas/turnaj
Liga juniorek FT
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 5
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Praha - hřiště TEMPO Praha
Zápas/turnaj
Liga žákyň 5
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Ostrava - Arrows Park
Zápas/turnaj
Liga kadetů 5
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Hradec Králové - hřiště Falcons
Zápas/turnaj
2. liga mužů 15
13:00 a 15:00 - Sezimovo Ústí
sobota 21. 9. 2024 13:00 – 17:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 16
neděle 22. 9. 2024 8:00 – 20:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga mužů 16
11:00 a 13:00 - Ledenice B
neděle 22. 9. 2024 11:00 – 15:00
Kunovská Mlatevňa
pátek 27. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
pátek 27. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga mužů 6
sobota 28. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
pátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
pátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
pátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 17
sobota 5. 10. 2024
Ledenice - Sharks Bay
Zápas/turnaj
3. liga žen 6
sobota 5. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Zápas/turnaj
2. liga žen 18
neděle 6. 10. 2024
Praha - hřiště TEMPO Praha
pátek 11. 10. 2024neděle 13. 10. 2024
Brno - Sportovní areál Hroch, Cats Brno
Zápas/turnaj
3. liga mužů 7
sobota 12. 10. 2024neděle 13. 10. 2024
pátek 18. 10. 2024neděle 20. 10. 2024
Praha - hřiště Spectrum Praha
Zpět na Termínová listina