Turnaje a zápasy

Zápas/turnaj
2. liga mužů 1
sobota 20. 4. 2024
Most - hřiště Painbusters
Zápas/turnaj
3. liga mužů 1
sobota 20. 4. 2024neděle 21. 4. 2024
Opava - hřiště HIT Opava
Zápas/turnaj
Liga juniorek 1
sobota 20. 4. 2024neděle 21. 4. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 1
sobota 20. 4. 2024neděle 21. 4. 2024
Praha - hřiště Spectrum Praha
Zápas/turnaj
Liga žákyň 1
sobota 20. 4. 2024neděle 21. 4. 2024
Blansko - hřiště Olympia
Zápas/turnaj
Rookieball 1
sobota 20. 4. 2024 8:00 – 20:00
Pasos Pardubice
Zápas/turnaj
Liga kadetů 1
sobota 20. 4. 2024neděle 21. 4. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
2. liga mužů 2
neděle 21. 4. 2024
Chomutov - hřiště Beavers
středa 24. 4. 2024 16:30 – 20:30
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 1
sobota 27. 4. 2024
Most - hřiště Painbusters
sobota 27. 4. 2024
Chomutov - hřiště Beavers
Zápas/turnaj
3. liga žen 1
sobota 27. 4. 2024neděle 28. 4. 2024
Hradec Králové - hřiště Falcons
Zápas/turnaj
Superliga kadetek 1
sobota 27. 4. 2024neděle 28. 4. 2024
Praha - areál Eagles (Krč), Green Roller Park
Zápas/turnaj
Žáci 1
sobota 27. 4. 2024neděle 28. 4. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
Liga kadetek 1
sobota 27. 4. 2024neděle 28. 4. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 2
neděle 28. 4. 2024
Praha - hřiště SaBaT
neděle 28. 4. 2024
Most - hřiště Painbusters
středa 1. 5. 2024
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
Zápas/turnaj
Liga Coachballu 1
středa 1. 5. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
2. liga žen 3
15:00, 17:00 - Tempo Praha B
sobota 4. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga mužů 3
sobota 4. 5. 2024
Sezimovo Ústí - hřiště
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 2
sobota 4. 5. 2024neděle 5. 5. 2024
Havlíčkův Brod - Hippos stadium
Zápas/turnaj
Liga žákyň 2
sobota 4. 5. 2024neděle 5. 5. 2024
Břeclav - hřiště Locos
Zápas/turnaj
Rookieball 2
sobota 4. 5. 2024 8:00 – 20:00
Tempo Praha/Havl.Brod/Miners Kladno
Zápas/turnaj
Liga kadetů 2
sobota 4. 5. 2024neděle 5. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 4
11:00, 13:00 - Ledenice B
neděle 5. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga mužů 4
neděle 5. 5. 2024
Ledenice - Sharks Bay
13:00 a 15:00 - Havlíčkův Brod
středa 8. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga mužů 5
14:00 a 16:00 - Joudrs Praha B
sobota 11. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga mužů 2
sobota 11. 5. 2024neděle 12. 5. 2024
Břeclav - hřiště Locos
Zápas/turnaj
Superliga kadetek 2
sobota 11. 5. 2024neděle 12. 5. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
Žáci 2
sobota 11. 5. 2024neděle 12. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Liga kadetek 2
sobota 11. 5. 2024neděle 12. 5. 2024
Brno - Sportovní areál Hroch, Cats Brno
Zápas/turnaj
2. liga mužů 6
11:00 a 13:00 - Plzeň
neděle 12. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 5
14:00 a 16:00 - Joudrs Praha B
sobota 18. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Liga Coachballu 2
sobota 18. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga žen 2
sobota 18. 5. 2024neděle 19. 5. 2024
Blansko - hřiště Olympia
Zápas/turnaj
2. liga žen 6
10:00 a 12:00 - Čechie
neděle 19. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
neděle 19. 5. 2024 8:00 – 20:00
Břeclav - hřiště Locos
úterý 21. 5. 2024 8:00 – 13:00
Kunovská Mlatevňa
čtvrtek 23. 5. 2024 8:00 – 13:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga mužů 3
sobota 25. 5. 2024neděle 26. 5. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
Liga juniorek 2
sobota 25. 5. 2024neděle 26. 5. 2024
Hluboká nad Vltavou - - Sportovně-relaxační areál Hluboká nad Vltavou
Zápas/turnaj
Liga žákyň 3
sobota 25. 5. 2024neděle 26. 5. 2024
Brno - Sportovní areál Hroch, Cats Brno
Zápas/turnaj
Rookieball 3
sobota 25. 5. 2024 8:00 – 20:00
Ledenice/Foxies/Most
Zápas/turnaj
Liga kadetů 3
sobota 25. 5. 2024neděle 26. 5. 2024
Pardubice - Krtkova aréna
Zápas/turnaj
2. liga mužů 8
10:00 a 12:00 - Pardubice
sobota 25. 5. 2024 10:00 – 14:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 3
sobota 15:00 Joudrs, 17:30 Tempo neděle 9:30 Joudrs, 12:00 Ledenice
sobota 25. 5. 2024neděle 26. 5. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 7
10:00 a 12:00 - Sever Brno
sobota 1. 6. 2024
Kunovská Mlatevňa
15:00 a 17:00 - Joudrs Praha
sobota 1. 6. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga žen 3
sobota 1. 6. 2024neděle 2. 6. 2024
Pardubice - Krtkova aréna
Zápas/turnaj
Superliga kadetek 3
sobota 1. 6. 2024neděle 2. 6. 2024
Ostrava - Arrows Park
Zápas/turnaj
Žáci 3
sobota 1. 6. 2024neděle 2. 6. 2024
Břeclav - hřiště Locos
Zápas/turnaj
Liga kadetek 3
sobota 1. 6. 2024neděle 2. 6. 2024
Opava - hřiště HIT Opava
Zápas/turnaj
2. liga žen 8
neděle 2. 6. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
11:00 a 13:00 - Ledenice
neděle 2. 6. 2024
Kunovská Mlatevňa
pátek 7. 6. 2024neděle 9. 6. 2024
Praha - areál Eagles (Krč), Green Roller Park
Zápas/turnaj
Liga Coachballu 3
sobota 8. 6. 2024
Břeclav - hřiště Locos
Zápas/turnaj
Liga juniorek 3
sobota 8. 6. 2024neděle 9. 6. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
Open Pohár ČSA U9
sobota 8. 6. 2024neděle 9. 6. 2024
Havlíčkův Brod - Hippos stadium
Zápas/turnaj
2. liga mužů 10
13.00 a 15:00 - Kostelec nad Orlicí
neděle 9. 6. 2024 13:00 – 17:00
Kunovská Mlatevňa
pátek 14. 6. 2024neděle 16. 6. 2024
Chomutov - hřiště Beavers
pátek 14. 6. 2024neděle 16. 6. 2024
Kunovská Mlatevňa
sobota 15. 6. 2024
Havlíčkův Brod - Hippos stadium
Zápas/turnaj
3. liga žen 4
sobota 15. 6. 2024neděle 16. 6. 2024
Pardubice - Krtkova aréna
Zápas/turnaj
2. liga žen 10
neděle 16. 6. 2024
Brno - Sportovní areál Hroch, Cats Brno
neděle 16. 6. 2024
Ledenice - Sharks Bay
neděle 16. 6. 2024 8:00 – 20:00
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
pátek 21. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Sezimovo Ústí - hřiště
Zápas/turnaj
3. liga mužů 4
sobota 22. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Havlíčkův Brod - Hippos stadium
Zápas/turnaj
Liga juniorek 4
sobota 22. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Trnava Panthers
sobota 22. 6. 2024neděle 23. 6. 2024
Blansko - hřiště Olympia
Zápas/turnaj
2. liga mužů 11
15:00 a 17:00 Chomutov B
sobota 22. 6. 2024 15:00 – 19:00
Kunovská Mlatevňa
neděle 23. 6. 2024čtvrtek 27. 6. 2024
Hluboká nad Vltavou - - Sportovně-relaxační areál Hluboká nad Vltavou
Zápas/turnaj
2. liga mužů 12
11:00 a 13:00 - Most B
neděle 23. 6. 2024 8:00 – 20:00
Kunovská Mlatevňa
14:00 a 16:00 - Chomutov
sobota 29. 6. 2024 14:00 – 18:00
Kunovská Mlatevňa
11:00 a 13:00 - Most
neděle 30. 6. 2024 11:00 – 15:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Summer ball 2024
letní zahraniční turnaj
pátek 9. 8. 2024neděle 11. 8. 2024
Kačićeva ul. 3B, 10000 Zagreb, Croatia
sobota 10. 8. 2024neděle 11. 8. 2024
sobota 17. 8. 2024neděle 18. 8. 2024
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Zápas/turnaj
Žáci 4
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Opava - hřiště HIT Opava
Zápas/turnaj
Liga kadetek 4
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Blansko - hřiště Olympia
Zápas/turnaj
Superliga kadetek 4
sobota 10:00 Eagles, 16:30 SaBaT neděle 9:00 Chomutov, 15:30 Pikes Praha
sobota 24. 8. 2024neděle 25. 8. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 11
14:00 a 16:00 - SaBaT Praha B
sobota 24. 8. 2024 14:00 – 18:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 12
10:00 a 12:00 - Most
neděle 25. 8. 2024 10:00 – 14:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 4
sobota 31. 8. 2024neděle 1. 9. 2024
Břeclav - hřiště Locos
Zápas/turnaj
Liga žákyň 4
sobota 31. 8. 2024neděle 1. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Liga kadetů 4
sobota 31. 8. 2024neděle 1. 9. 2024
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Zápas/turnaj
3. liga mužů 5
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Liga juniorek 5
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Pardubice - Krtkova aréna
Zápas/turnaj
2. liga mužů 13
sobota 7. 9. 2024 8:00 – 20:00
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
Zápas/turnaj
2. liga mužů 14
neděle 8. 9. 2024 8:00 – 20:00
Plzeň - Slavia Boars, Slavia VŠ Plzeň
Zápas/turnaj
2. liga žen 13
sobota 14. 9. 2024
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
sobota 14. 9. 2024
Chomutov - hřiště Beavers
Zápas/turnaj
Rookieball 4
sobota 14. 9. 2024
Eagles Praha/Kostelec n.O./Roudnice n.L.
Zápas/turnaj
3. liga žen 5
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Zápas/turnaj
Žáci 5
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
Liga kadetek 5
sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Trnava Panthers
Zápas/turnaj
2. liga žen 14
neděle 15. 9. 2024
Čechie Praha
neděle 15. 9. 2024 8:00 – 20:00
Praha - hřiště Radotín
pátek 20. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Zápas/turnaj
Liga juniorek FT
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 5
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Praha - hřiště TEMPO Praha
Zápas/turnaj
Liga žákyň 5
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Ostrava - Arrows Park
Zápas/turnaj
Liga kadetů 5
sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Hradec Králové - hřiště Falcons
Zápas/turnaj
2. liga mužů 15
13:00 a 15:00 - Sezimovo Ústí
sobota 21. 9. 2024 13:00 – 17:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 16
neděle 22. 9. 2024 8:00 – 20:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga mužů 16
11:00 a 13:00 - Ledenice B
neděle 22. 9. 2024 11:00 – 15:00
Kunovská Mlatevňa
pátek 27. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
pátek 27. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga mužů 6
sobota 28. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
pátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
pátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
pátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 17
sobota 5. 10. 2024
Ledenice - Sharks Bay
Zápas/turnaj
3. liga žen 6
sobota 5. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Zápas/turnaj
2. liga žen 18
neděle 6. 10. 2024
Praha - hřiště TEMPO Praha
pátek 11. 10. 2024neděle 13. 10. 2024
Brno - Sportovní areál Hroch, Cats Brno
Zápas/turnaj
3. liga mužů 7
sobota 12. 10. 2024neděle 13. 10. 2024
pátek 18. 10. 2024neděle 20. 10. 2024
Praha - hřiště Spectrum Praha
Zpět na Termínová listina